GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Deçan, Kosovë Bremen, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:15DeçanStacioni Deçan

06:14BremenStacioni Bremen

Deva Tours
100€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:40DeçanStacioni Deçan

08:34PrishtinëStacioni Prishtinë

Deli Abazi
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 26 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59BremenStacioni Bremen

Deva Tours
100€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 19 minuta
Çmimi total: 100
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.