GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bushat, Shqipëri Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:05BushatStacioni Bushat

15:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Halimaj
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: ShpejtimiPritja: 28 minuta
3

16:10PrishtinëStacioni Prishtinë

18:05PrizrenStacioni Prizren

Shpejtimi
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë
Çmimi total: 5
1

16:00BushatStacioni Bushat

16:30ShkodërStacioni Shkodër

Velipoja Express
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 30 minuta
3

17:00ShkodërStacioni Shkodër

20:00PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.