GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bushat, Shqipëri Peshkopi, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00BushatStacioni Bushat

12:30ShkodërStacioni Shkodër

Velipoja Express
?Lekë
2
Ndërrim në: Bashkimi Trans & PartnerPritja: 30 minuta
3

13:00ShkodërStacioni Shkodër

17:00PeshkopiStacioni Peshkopi

Bashkimi Trans & Partner
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë
1

13:00BushatStacioni Bushat

13:30ShkodërStacioni Shkodër

Velipoja Express
?Lekë
2
Ndërrim në: Bashkimi Trans & PartnerPritja: 30 minuta
3

14:00ShkodërStacioni Shkodër

18:00PeshkopiStacioni Peshkopi

Bashkimi Trans & Partner
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.