GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bushat, Shqipëri Shtime, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:05BushatStacioni Bushat

15:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: Mir TursPritja: 43 minuta
3

16:25PrishtinëStacioni Prishtinë

17:09ShtimeStacioni Shtime

Mir Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.