GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Shtime, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:30TiranëStacioni Tiranë

19:00ShtimeStacioni Shtime

Memi Reisen
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 15 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

17:16ShtimeStacioni Shtime

Zhur Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 16 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 30 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

18:26ShtimeStacioni Shtime

Nt Dardani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.