GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Aeroporti Ndërkombëtar(Shkup) Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

10:40ShkupStacioni Shkup

W Transporter
3.3€
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 20 minuta
3

11:00ShkupStacioni Shkup

12:55PrishtinëStacioni Prishtinë

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
Çmimi total: 11.8
1

11:40ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

12:20ShkupStacioni Shkup

W Transporter
3.3€
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 10 minuta
3

12:30ShkupStacioni Shkup

14:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 11.8
1

15:30ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

16:10ShkupStacioni Shkup

W Transporter
3.3€
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 20 minuta
3

16:30ShkupStacioni Shkup

18:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
Çmimi total: 11.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.