GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Aeroporti Ndërkombëtar(Shkup) Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
25€
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 30 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

22:00TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 30 minuta
Çmimi total: 40

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.