GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Aeroporti Ndërkombëtar(Shkup) Nuremberg, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

13:40ShkupStacioni Shkup

W Transporter
3.3€
2
Ndërrim në: SeagullPritja: 1 orë
3

14:40ShkupStacioni Shkup

14:39NurembergStacioni Nuremberg

Seagull
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 39 minuta
Çmimi total: 3.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.