GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Venedik, Itali Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30VenedikStacioni Venedik

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 1 orë, 1 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 30 minuta
Çmimi total: 85
1

14:30VenedikStacioni Venedik

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 1 orë, 1 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 30 minuta
Çmimi total: 85
1

14:30VenedikStacioni Venedik

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 2 orë, 1 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~23 orë, 30 minuta
Çmimi total: 85

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.