GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Venedik, Itali Sarandë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30VenedikStacioni Venedik

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 31 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

12:45SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15.5
1

14:30VenedikStacioni Venedik

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 1 orë, 46 minuta
3

09:45TiranëStacioni Tiranë

14:00SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~23 orë, 30 minuta
Çmimi total: 85.5
1

14:30VenedikStacioni Venedik

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 4 orë, 31 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

16:45SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 15 minuta
Çmimi total: 85.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.