GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Velekincë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:08VelekincëStacioni Velekincë

17:15GjilanStacioni Gjilan

Sela Xhela
?€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 15 minuta
3

17:30GjilanStacioni Gjilan

18:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
Çmimi total: 2.5
1

17:30VelekincëStacioni Velekincë

17:38GjilanStacioni Gjilan

Arbi S
?€
2
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 12 minuta
3

17:50GjilanStacioni Gjilan

19:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Mimoza 93
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 34 minuta
Çmimi total: 2.5
1

19:08VelekincëStacioni Velekincë

19:15GjilanStacioni Gjilan

Sela Xhela
?€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 15 minuta
3

19:30GjilanStacioni Gjilan

20:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.