GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Velekincë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30PrishtinëStacioni Prishtinë

07:15GjilanStacioni Gjilan

Bleri Travel
2.5€
2
Ndërrim në: Llashtica T.Pritja: 15 minuta
3

07:30GjilanStacioni Gjilan

07:37VelekincëStacioni Velekincë

Llashtica T.
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 7 minuta
Çmimi total: 2.5
1

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:14GjilanStacioni Gjilan

Hani Trans
2.5€
2
Ndërrim në: Sela XhelaPritja: 16 minuta
3

08:30GjilanStacioni Gjilan

08:37VelekincëStacioni Velekincë

Sela Xhela
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 2.5
1

07:40PrishtinëStacioni Prishtinë

08:54GjilanStacioni Gjilan

Amiri
2.5€
2
Ndërrim në: Arbi SPritja: 16 minuta
3

09:10GjilanStacioni Gjilan

09:18VelekincëStacioni Velekincë

Arbi S
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 2.5
1

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:14GjilanStacioni Gjilan

Buna Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Llashtica T.Pritja: 16 minuta
3

09:30GjilanStacioni Gjilan

09:37VelekincëStacioni Velekincë

Llashtica T.
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 2.5
1

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:14GjilanStacioni Gjilan

Dalina
2.5€
2
Ndërrim në: Sela XhelaPritja: 16 minuta
3

10:30GjilanStacioni Gjilan

10:37VelekincëStacioni Velekincë

Sela Xhela
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 2.5
1

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:34GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
2.5€
2
Ndërrim në: Arbi KPritja: 16 minuta
3

10:50GjilanStacioni Gjilan

10:58VelekincëStacioni Velekincë

Arbi K
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 2.5
1

09:40PrishtinëStacioni Prishtinë

10:55GjilanStacioni Gjilan

Bleri Travel
2.5€
2
Ndërrim në: DritoniPritja: 15 minuta
3

11:10GjilanStacioni Gjilan

11:17VelekincëStacioni Velekincë

Dritoni
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 2.5
1

11:40PrishtinëStacioni Prishtinë

12:54GjilanStacioni Gjilan

Buna Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Arbi KPritja: 16 minuta
3

13:10GjilanStacioni Gjilan

13:18VelekincëStacioni Velekincë

Arbi K
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 2.5
1

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:14GjilanStacioni Gjilan

Mimoza 93
2.5€
2
Ndërrim në: Arbi SPritja: 16 minuta
3

13:30GjilanStacioni Gjilan

13:38VelekincëStacioni Velekincë

Arbi S
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 2.5
1

13:20PrishtinëStacioni Prishtinë

14:34GjilanStacioni Gjilan

Mensi
2.5€
2
Ndërrim në: DritoniPritja: 11 minuta
3

14:45GjilanStacioni Gjilan

14:52VelekincëStacioni Velekincë

Dritoni
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.