GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tuneli i Parë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

1

09:20Tuneli i ParëStacioni Tuneli i Parë

09:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 12 minuta
3

09:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1.5
1

10:20Tuneli i ParëStacioni Tuneli i Parë

10:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: BalliPritja: 12 minuta
3

10:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1.8
1

11:20Tuneli i ParëStacioni Tuneli i Parë

11:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Bare-TursPritja: 12 minuta
3

11:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bare-Turs
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1.5
1

12:20Tuneli i ParëStacioni Tuneli i Parë

12:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Arena-TravPritja: 12 minuta
3

12:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Arena-Trav
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1.8
1

13:20Tuneli i ParëStacioni Tuneli i Parë

13:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: BalliPritja: 12 minuta
3

13:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1.8
1

14:20Tuneli i ParëStacioni Tuneli i Parë

14:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 12 minuta
3

14:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1.8
1

15:20Tuneli i ParëStacioni Tuneli i Parë

15:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Beka ToursPritja: 12 minuta
3

15:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1.5
1

16:20Tuneli i ParëStacioni Tuneli i Parë

16:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 12 minuta
3

16:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1.5
1

17:20Tuneli i ParëStacioni Tuneli i Parë

17:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: ShkëndijaPritja: 12 minuta
3

17:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shkëndija
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1.5
1

18:20Tuneli i ParëStacioni Tuneli i Parë

18:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: BalliPritja: 12 minuta
3

18:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.