GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Tuneli i Parë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Sion Tours
1.8€
2
Ndërrim në: Bare-TursPritja: 12 minuta
3

18:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

18:11Tuneli i ParëStacioni Tuneli i Parë

Bare-Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 11 minuta
Çmimi total: 1.8
1

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Sion Tours
1.8€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 12 minuta
3

18:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

18:13Tuneli i ParëStacioni Tuneli i Parë

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 13 minuta
Çmimi total: 1.8
1

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Beka Tours
1.5€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 12 minuta
3

19:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

19:13Tuneli i ParëStacioni Tuneli i Parë

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 13 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.