GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkabaj, Kosovë Durrës, Shqipëri

1

10:10ShkabajStacioni Shkabaj

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Blendi Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 45 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

10:25ShkabajStacioni Shkabaj

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 30 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

10:40ShkabajStacioni Shkabaj

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Aurela Tour
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 15 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

12:10ShkabajStacioni Shkabaj

12:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 45 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

12:25ShkabajStacioni Shkabaj

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bare-Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 30 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

12:40ShkabajStacioni Shkabaj

12:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 15 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

15:10ShkabajStacioni Shkabaj

15:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 45 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

15:25ShkabajStacioni Shkabaj

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 30 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

15:40ShkabajStacioni Shkabaj

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Lindi Tours Vushtri
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 15 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

16:10ShkabajStacioni Shkabaj

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Sion Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 45 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:30DurrësStacioni Durrës

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.