GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkabaj, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:30Mitrovicë

16:10ShkabajStacioni Shkabaj

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Sion Tours
?€

15:45Mitrovicë

16:25ShkabajStacioni Shkabaj

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
?€

16:00Mitrovicë

16:40ShkabajStacioni Shkabaj

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
?€

16:10Sibovc

16:42ShkabajStacioni Shkabaj

16:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Durimi Tours
?€

16:15Mitrovicë

16:55ShkabajStacioni Shkabaj

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi
?€

16:30Mitrovicë

17:10ShkabajStacioni Shkabaj

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Agjensia Turistike Labinoti
?€

16:45Mitrovicë

17:25ShkabajStacioni Shkabaj

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
?€

17:00Mitrovicë

17:40ShkabajStacioni Shkabaj

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Arena-Trav
?€

17:30Mitrovicë

18:10ShkabajStacioni Shkabaj

18:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
?€

17:45Mitrovicë

18:25ShkabajStacioni Shkabaj

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shkëndija
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.