GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Shkabaj, Kosovë

1

05:30DurrësStacioni Durrës

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Aurela TourPritja: 15 minuta
3

11:15PrishtinëStacioni Prishtinë

11:20ShkabajStacioni Shkabaj

Aurela Tour
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

05:30DurrësStacioni Durrës

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Lindi Tours VushtriPritja: 30 minuta
3

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:35ShkabajStacioni Shkabaj

Lindi Tours Vushtri
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

05:30DurrësStacioni Durrës

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 45 minuta
3

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

11:50ShkabajStacioni Shkabaj

Ariani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00DurrësStacioni Durrës

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 15 minuta
3

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

11:50ShkabajStacioni Shkabaj

Ariani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00DurrësStacioni Durrës

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: BalliPritja: 30 minuta
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:05ShkabajStacioni Shkabaj

Balli
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00DurrësStacioni Durrës

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: UnionPritja: 45 minuta
3

12:15PrishtinëStacioni Prishtinë

12:20ShkabajStacioni Shkabaj

Union
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00DurrësStacioni Durrës

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 30 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:05ShkabajStacioni Shkabaj

Qendrimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00DurrësStacioni Durrës

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: UnionPritja: 45 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20ShkabajStacioni Shkabaj

Union
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00DurrësStacioni Durrës

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi Travel
15€
2
Ndërrim në: Lindi Tours VushtriPritja: 15 minuta
3

20:45PrishtinëStacioni Prishtinë

20:50ShkabajStacioni Shkabaj

Lindi Tours Vushtri
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30DurrësStacioni Durrës

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 30 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:05ShkabajStacioni Shkabaj

Qendrimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.