GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shirokë, Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:25Malishevë

07:00ShirokëStacioni Shirokë

07:22PrizrenStacioni Prizren

Lindi
?€

08:20Prishtinë

09:37ShirokëStacioni Shirokë

10:05PrizrenStacioni Prizren

Drini Reisen
?€

09:05Prishtinë

10:22ShirokëStacioni Shirokë

10:50PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
?€

09:30Prishtinë

10:47ShirokëStacioni Shirokë

11:15PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
?€

11:15Malishevë

11:50ShirokëStacioni Shirokë

12:12PrizrenStacioni Prizren

Lindi
?€

11:20Prishtinë

12:37ShirokëStacioni Shirokë

13:05PrizrenStacioni Prizren

Sharri
?€

11:45Prishtinë

13:02ShirokëStacioni Shirokë

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
?€

12:10Prishtinë

13:27ShirokëStacioni Shirokë

13:55PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€

12:35Prishtinë

13:52ShirokëStacioni Shirokë

14:20PrizrenStacioni Prizren

Jeta
?€

14:00Prishtinë

15:17ShirokëStacioni Shirokë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.