GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Shirokë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:45PrizrenStacioni Prizren

06:29ShirokëStacioni Shirokë

07:42Prishtinë

Didi
?€

06:00PrizrenStacioni Prizren

06:44ShirokëStacioni Shirokë

07:57Prishtinë

Arbëria Turist
?€

06:15PrizrenStacioni Prizren

06:59ShirokëStacioni Shirokë

08:12Prishtinë

Drini Reisen
?€

06:35PrizrenStacioni Prizren

07:19ShirokëStacioni Shirokë

08:32Prishtinë

Fidani Turs
?€

06:50PrizrenStacioni Prizren

07:34ShirokëStacioni Shirokë

08:47Prishtinë

Bashkimi Reisen
?€

07:10PrizrenStacioni Prizren

07:54ShirokëStacioni Shirokë

09:07Prishtinë

Zhur Tours
?€

07:25PrizrenStacioni Prizren

07:47ShirokëStacioni Shirokë

07:50Suharekë

Jeta
?€

07:50PrizrenStacioni Prizren

08:12ShirokëStacioni Shirokë

08:15Suharekë

Shpejtimi
?€

07:55PrizrenStacioni Prizren

08:39ShirokëStacioni Shirokë

09:52Prishtinë

Erlines
?€

08:05PrizrenStacioni Prizren

08:49ShirokëStacioni Shirokë

10:02Prishtinë

Tosa
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.