GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Sankt Polten, Austri Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:30Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

01:30PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
40€

14:30Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

08:30PrizrenStacioni Prizren

Loshi Reisen
50€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

08:30GjakovëStacioni Gjakovë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 30 minuta
3

09:00GjakovëStacioni Gjakovë

09:54PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
2.5€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 24 minuta
Çmimi total: 52.5
1

14:30Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

08:30PejëStacioni Pejë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 1 orë, 15 minuta
3

09:45PejëStacioni Pejë

11:22PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
5€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 52 minuta
Çmimi total: 55
1

14:30Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: Fidani TursPritja: 35 minuta
3

09:05PrishtinëStacioni Prishtinë

10:50PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
5€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 20 minuta
Çmimi total: 55
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.