GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Sankt Polten, Austri Gjakovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:30Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

02:00GjakovëStacioni Gjakovë

Arditi Tours
40€

14:30Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

08:30GjakovëStacioni Gjakovë

Loshi Reisen
50€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 30 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:10GjakovëStacioni Gjakovë

Meti Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 40 minuta
Çmimi total: 55
1

14:30Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

08:30PrizrenStacioni Prizren

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 30 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

09:55GjakovëStacioni Gjakovë

Zhur Reisen
3€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 25 minuta
Çmimi total: 53
1

14:30Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

08:30PejëStacioni Pejë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 30 minuta
3

09:00PejëStacioni Pejë

09:47GjakovëStacioni Gjakovë

Edi Tours
3€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 17 minuta
Çmimi total: 53
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.