GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rahovicë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:10RahovicëStacioni Rahovicë

16:34FerizajStacioni Ferizaj

N.T.Shpejtimi Tours
?€
2
Ndërrim në: Meti TPritja: 11 minuta
3

16:45FerizajStacioni Ferizaj

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti T
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.