GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Rahovicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:20FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Shpejtimi ToursPritja: 10 minuta
3

10:30FerizajStacioni Ferizaj

10:54RahovicëStacioni Rahovicë

N.T.Shpejtimi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 1.5
1

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:50FerizajStacioni Ferizaj

Fatoni-Reisen
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Shpejtimi ToursPritja: 10 minuta
3

12:00FerizajStacioni Ferizaj

12:24RahovicëStacioni Rahovicë

N.T.Shpejtimi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 1.5
1

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

12:20FerizajStacioni Ferizaj

Azizi
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Shpejtimi ToursPritja: 10 minuta
3

12:30FerizajStacioni Ferizaj

12:54RahovicëStacioni Rahovicë

N.T.Shpejtimi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 1.5
1

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:50FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Shpejtimi ToursPritja: 10 minuta
3

13:00FerizajStacioni Ferizaj

13:24RahovicëStacioni Rahovicë

N.T.Shpejtimi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 1.5
1

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:50FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Shpejtimi ToursPritja: 10 minuta
3

14:00FerizajStacioni Ferizaj

14:24RahovicëStacioni Rahovicë

N.T.Shpejtimi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 1.5
1

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:20FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Shpejtimi ToursPritja: 10 minuta
3

15:30FerizajStacioni Ferizaj

15:54RahovicëStacioni Rahovicë

N.T.Shpejtimi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 1.5
1

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:20FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
1€
2
Ndërrim në: N.T.Shpejtimi ToursPritja: 10 minuta
3

16:30FerizajStacioni Ferizaj

16:54RahovicëStacioni Rahovicë

N.T.Shpejtimi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 1
1

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:50FerizajStacioni Ferizaj

Fehmi-Company
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Shpejtimi ToursPritja: 10 minuta
3

17:00FerizajStacioni Ferizaj

17:24RahovicëStacioni Rahovicë

N.T.Shpejtimi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 1.5
1

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:50FerizajStacioni Ferizaj

Azizi
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Shpejtimi ToursPritja: 10 minuta
3

18:00FerizajStacioni Ferizaj

18:24RahovicëStacioni Rahovicë

N.T.Shpejtimi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 1.5
1

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:20FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
1€
2
Ndërrim në: N.T.Shpejtimi ToursPritja: 10 minuta
3

18:30FerizajStacioni Ferizaj

18:54RahovicëStacioni Rahovicë

N.T.Shpejtimi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.