GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtime, Kosovë Rahovicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00ShtimeStacioni Shtime

19:15FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
2
Ndërrim në: N.T.Shpejtimi ToursPritja: 15 minuta
3

19:30FerizajStacioni Ferizaj

19:54RahovicëStacioni Rahovicë

N.T.Shpejtimi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~54 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.