GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rahovec, Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:45RahovecStacioni Rahovec

08:25PrizrenStacioni Prizren

Syla Tours
2.5€

08:15RahovecStacioni Rahovec

08:55PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
2.5€

08:35RahovecStacioni Rahovec

09:15PrizrenStacioni Prizren

El-Tours
2.5€

08:35RahovecStacioni Rahovec

09:15PrizrenStacioni Prizren

Mendi Tours
2.5€

08:40RahovecStacioni Rahovec

09:20PrizrenStacioni Prizren

Lata
2.5€

08:55RahovecStacioni Rahovec

09:35PrizrenStacioni Prizren

Emra
2.5€

09:05RahovecStacioni Rahovec

09:45PrizrenStacioni Prizren

Rudi
2.5€

09:35RahovecStacioni Rahovec

10:15PrizrenStacioni Prizren

El-Tours
2.5€

10:20RahovecStacioni Rahovec

11:00PrizrenStacioni Prizren

Lenti
2.5€

10:20RahovecStacioni Rahovec

11:00PrizrenStacioni Prizren

Mendi Tours
2.5€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.