GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Rahovec, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:10PrizrenStacioni Prizren

10:50RahovecStacioni Rahovec

Emra
2.5€

10:20PrizrenStacioni Prizren

11:00RahovecStacioni Rahovec

Syla Tours
2.5€

10:45PrizrenStacioni Prizren

11:25RahovecStacioni Rahovec

Rudi
2.5€

10:55PrizrenStacioni Prizren

11:35RahovecStacioni Rahovec

El-Tours
2.5€

11:40PrizrenStacioni Prizren

12:20RahovecStacioni Rahovec

Mendi Tours
2.5€

11:50PrizrenStacioni Prizren

12:30RahovecStacioni Rahovec

Lenti
2.5€

11:50PrizrenStacioni Prizren

12:30RahovecStacioni Rahovec

Mendi Tours
2.5€

12:15PrizrenStacioni Prizren

12:55RahovecStacioni Rahovec

Fidani Turs
2.5€

12:40PrizrenStacioni Prizren

13:20RahovecStacioni Rahovec

Lata
2.5€

13:10PrizrenStacioni Prizren

13:50RahovecStacioni Rahovec

Emra
2.5€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.