GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Vienë, Austri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:00VienëStacioni Vienë

Deda-Tours
50€

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
50€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:10PrishtinëStacioni Prishtinë

18:05PrizrenStacioni Prizren

Shpejtimi
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 25 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

12:30VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 20 minuta
Çmimi total: 55
1

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:05FerizajStacioni Ferizaj

Fehmi-Company
1.5€
2
Ndërrim në: Bici ComPritja: 55 minuta
3

18:00FerizajStacioni Ferizaj

12:00VienëStacioni Vienë

Bici Com
50€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 45 minuta
Çmimi total: 51.5
1

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:40PejëStacioni Pejë

Koha
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë
3

18:40PejëStacioni Pejë

12:40VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 20 minuta
Çmimi total: 55
1

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:07IstogStacioni Istog

Niku-Tours
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 33 minuta
3

18:40IstogStacioni Istog

12:40VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 10 minuta
Çmimi total: 5
1

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:00PejëStacioni Pejë

Try Tours
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 40 minuta
3

18:40PejëStacioni Pejë

12:40VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë
Çmimi total: 55
1

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

17:35FerizajStacioni Ferizaj

Cufa-Reisen
1.5€
2
Ndërrim në: Bici ComPritja: 25 minuta
3

18:00FerizajStacioni Ferizaj

12:00VienëStacioni Vienë

Bici Com
50€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 15 minuta
Çmimi total: 51.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.