GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podujevë, Kosovë Vienë, Austri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00PodujevëStacioni Podujevë

02:00VienëStacioni Vienë

Bici Com
?€

20:30PodujevëStacioni Podujevë

14:30VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00PodujevëStacioni Podujevë

19:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 28 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 15 minuta
Çmimi total: 50
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.