GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Vienë, Austri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

18:40PejëStacioni Pejë

12:40VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
50€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:00PejëStacioni Pejë

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Deli Abazi
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 55 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 15 minuta
Çmimi total: 55
1

18:20PejëStacioni Pejë

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 35 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 55 minuta
Çmimi total: 55
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.