GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Strugë, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30StrugëStacioni Strugë

Amalfi Tours
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 35 minuta
3

12:30ShkupStacioni Shkup

15:20StrugëStacioni Strugë

Vakchare-2
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 20 minuta
Çmimi total: 8.5
1

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30TiranëStacioni Tiranë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 30 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

20:11StrugëStacioni Strugë

Drita Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 41 minuta
Çmimi total: 30
1

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:56ShkupStacioni Shkup

Gazmend Turist
8.5€
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 34 minuta
3

17:30ShkupStacioni Shkup

20:20StrugëStacioni Strugë

Vakchare-2
250den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 20 minuta
1

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
7€
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 48 minuta
3

19:41TetovëStacioni Tetovë

21:50StrugëStacioni Strugë

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.