GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Strugë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

18:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 25 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

22:00StrugëStacioni Strugë

Drita Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.