GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Strugë, Maqedonia e Veriut Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:16StrugëStacioni Strugë

10:20TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 40 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 19 minuta
Çmimi total: 4
1

23:40StrugëStacioni Strugë

02:40TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 20 minuta
3

03:00TiranëStacioni Tiranë

03:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
Çmimi total: 19

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.