GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Strugë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:12ShkodërStacioni Shkodër

17:56TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 1 orë, 4 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

22:00StrugëStacioni Strugë

Drita Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 48 minuta
Çmimi total: 15
1

16:30ShkodërStacioni Shkodër

18:25TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 35 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

22:00StrugëStacioni Strugë

Drita Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.