GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Novosellë (Pejë), Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:00PejëStacioni Pejë

Try Tours
5€
2
Ndërrim në: Te SalihuPritja: 15 minuta
3

18:15PejëStacioni Pejë

18:32Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Te Salihu
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 52 minuta
Çmimi total: 5
1

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:20PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
5€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 10 minuta
3

18:30PejëStacioni Pejë

18:47Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.