GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Novosellë (Pejë), Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:15GjakovëStacioni Gjakovë

07:02PejëStacioni Pejë

Travel Agency "Dreni"
3€
2
Ndërrim në: Zogaj ToursPritja: 13 minuta
3

07:15PejëStacioni Pejë

07:32Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Zogaj Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 3
1

07:00GjakovëStacioni Gjakovë

07:47PejëStacioni Pejë

Gramozi
3€
2
Ndërrim në: Vellezerit TurkajPritja: 13 minuta
3

08:00PejëStacioni Pejë

08:17Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Vellezerit Turkaj
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 3
1

07:00GjakovëStacioni Gjakovë

07:47PejëStacioni Pejë

Gramozi
3€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 13 minuta
3

08:00PejëStacioni Pejë

08:17Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 3
1

08:00GjakovëStacioni Gjakovë

08:47PejëStacioni Pejë

Halimaj
3€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 13 minuta
3

09:00PejëStacioni Pejë

09:17Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 3
1

08:30GjakovëStacioni Gjakovë

09:17PejëStacioni Pejë

Kastrati
3€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 13 minuta
3

09:30PejëStacioni Pejë

09:47Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 3
1

08:45GjakovëStacioni Gjakovë

09:32PejëStacioni Pejë

Gentonisi
3€
2
Ndërrim në: Te SalihuPritja: 13 minuta
3

09:45PejëStacioni Pejë

10:02Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Te Salihu
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 3
1

09:30GjakovëStacioni Gjakovë

10:17PejëStacioni Pejë

Travel Agency "Dreni"
3€
2
Ndërrim në: Vellezerit TurkajPritja: 13 minuta
3

10:30PejëStacioni Pejë

10:47Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Vellezerit Turkaj
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 3
1

10:00GjakovëStacioni Gjakovë

10:47PejëStacioni Pejë

Albi
3€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 13 minuta
3

11:00PejëStacioni Pejë

11:17Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 3
1

10:15GjakovëStacioni Gjakovë

11:02PejëStacioni Pejë

Albi
3€
2
Ndërrim në: Zogaj ToursPritja: 13 minuta
3

11:15PejëStacioni Pejë

11:32Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Zogaj Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 3
1

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:17PejëStacioni Pejë

Monika
3€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 13 minuta
3

11:30PejëStacioni Pejë

11:47Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.