GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Kosovë, Kosovë Novosellë (Pejë), Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

13:00PejëStacioni Pejë

Koha
?€
2
Ndërrim në: Vellezerit TurkajPritja: 15 minuta
3

13:15PejëStacioni Pejë

13:32Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Vellezerit Turkaj
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
1

12:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

13:20PejëStacioni Pejë

Bashkimi Turist
?€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 10 minuta
3

13:30PejëStacioni Pejë

13:47Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
1

15:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:00PejëStacioni Pejë

Monika
4€
2
Ndërrim në: Zogaj ToursPritja: 15 minuta
3

17:15PejëStacioni Pejë

17:32Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Zogaj Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
Çmimi total: 4
1

16:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:20PejëStacioni Pejë

Orbita
?€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 10 minuta
3

17:30PejëStacioni Pejë

17:47Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
1

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:20PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
?€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 10 minuta
3

18:30PejëStacioni Pejë

18:47Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.