GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Kosovë, Kosovë Sarandë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

21:20PejëStacioni Pejë

Miroci
?€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 1 orë, 40 minuta
3

23:00PejëStacioni Pejë

08:00SarandëStacioni Sarandë

Kushtrimi Nm
25€
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 50 minuta
Çmimi total: 25
1

20:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

21:40PejëStacioni Pejë

Deli Abazi
?€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 1 orë, 20 minuta
3

23:00PejëStacioni Pejë

08:00SarandëStacioni Sarandë

Kushtrimi Nm
25€
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 30 minuta
Çmimi total: 25

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.