GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Fushë Kosovë, Kosovë Elbasan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

09:00ElbasanStacioni Elbasan

Memi Reisen
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

04:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Tirana BusPritja: 15 minuta
3

08:15TiranëStacioni Tiranë

09:04ElbasanStacioni Elbasan

Tirana Bus
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15
1

04:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 30 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

10:20ElbasanStacioni Elbasan

Alba Trans
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

04:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

09:19ElbasanStacioni Elbasan

El Alba 2 Sh.P.K
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 9 minuta
Çmimi total: 15
1

04:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Kei Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

09:19ElbasanStacioni Elbasan

Kei Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 9 minuta
Çmimi total: 15
1

04:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 45 minuta
3

08:45TiranëStacioni Tiranë

09:34ElbasanStacioni Elbasan

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
1

04:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 45 minuta
3

08:45TiranëStacioni Tiranë

09:34ElbasanStacioni Elbasan

El Alba 2 Sh.P.K
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
1

04:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Tirana BusPritja: 45 minuta
3

08:45TiranëStacioni Tiranë

09:34ElbasanStacioni Elbasan

Tirana Bus
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
1

04:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:00DurrësStacioni Durrës

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: EigaPritja: 30 minuta
3

08:30DurrësStacioni Durrës

09:35ElbasanStacioni Elbasan

Eiga
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15
1

04:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:00DurrësStacioni Durrës

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Metro Al TravelPritja: 45 minuta
3

08:45DurrësStacioni Durrës

09:50ElbasanStacioni Elbasan

Metro Al Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
1

04:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:00DurrësStacioni Durrës

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Teuta - 95Pritja: 50 minuta
3

08:50DurrësStacioni Durrës

10:05ElbasanStacioni Elbasan

Teuta - 95
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.