GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Elbasan, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00TiranëStacioni Tiranë

Vellezrit Thaqi
15€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

15:15TiranëStacioni Tiranë

16:04ElbasanStacioni Elbasan

El Alba 2 Sh.P.K
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 4 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00TiranëStacioni Tiranë

Vellezrit Thaqi
15€
2
Ndërrim në: KucovaPritja: 15 minuta
3

15:15TiranëStacioni Tiranë

16:04ElbasanStacioni Elbasan

Kucova
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 4 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00TiranëStacioni Tiranë

Vellezrit Thaqi
15€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

16:19ElbasanStacioni Elbasan

El Alba 2 Sh.P.K
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 19 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00TiranëStacioni Tiranë

Vellezrit Thaqi
15€
2
Ndërrim në: TomlekedePritja: 30 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

16:19ElbasanStacioni Elbasan

Tomlekede
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 19 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00TiranëStacioni Tiranë

Vellezrit Thaqi
15€
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 30 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

16:19ElbasanStacioni Elbasan

Shqiponja Trans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 19 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00TiranëStacioni Tiranë

Vellezrit Thaqi
15€
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 30 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

16:19ElbasanStacioni Elbasan

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 19 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00TiranëStacioni Tiranë

Vellezrit Thaqi
15€
2
Ndërrim në: MimaniPritja: 30 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

16:19ElbasanStacioni Elbasan

Mimani
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 19 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00TiranëStacioni Tiranë

Vellezrit Thaqi
15€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 35 minuta
3

15:35TiranëStacioni Tiranë

16:24ElbasanStacioni Elbasan

Star Bus Korça
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00TiranëStacioni Tiranë

Vellezrit Thaqi
15€
2
Ndërrim në: Tirana BusPritja: 45 minuta
3

15:45TiranëStacioni Tiranë

16:34ElbasanStacioni Elbasan

Tirana Bus
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 34 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00TiranëStacioni Tiranë

Vellezrit Thaqi
15€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 1 orë
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

16:49ElbasanStacioni Elbasan

El Alba 2 Sh.P.K
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 49 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.