GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dhërmi, Shqipëri Elbasan, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 16 minuta
3

13:49LushnjeStacioni Lushnje

14:55ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 31 minuta
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Llixha 2001Pritja: 42 minuta
3

14:15LushnjeStacioni Lushnje

15:21ElbasanStacioni Elbasan

Llixha 2001
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 57 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.