GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Komoran, Kosovë Elbasan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:30KomoranStacioni Komoran

09:00ElbasanStacioni Elbasan

Memi Reisen
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

04:30KomoranStacioni Komoran

08:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Tirana BusPritja: 15 minuta
3

08:15TiranëStacioni Tiranë

09:04ElbasanStacioni Elbasan

Tirana Bus
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 34 minuta
1

04:30KomoranStacioni Komoran

08:00DurrësStacioni Durrës

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: EigaPritja: 30 minuta
3

08:30DurrësStacioni Durrës

09:35ElbasanStacioni Elbasan

Eiga
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.