GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Komoran, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00ElbasanStacioni Elbasan

18:40KomoranStacioni Komoran

Memi Reisen
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:14ElbasanStacioni Elbasan

14:38DurrësStacioni Durrës

Demokracia 95
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 52 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

18:40KomoranStacioni Komoran

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 26 minuta
Çmimi total: 15
1

13:45ElbasanStacioni Elbasan

14:34TiranëStacioni Tiranë

Teuta - 95
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 56 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:40KomoranStacioni Komoran

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

13:45ElbasanStacioni Elbasan

15:09DurrësStacioni Durrës

Teuta - 95
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 21 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

18:40KomoranStacioni Komoran

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: EdonisiPritja: 30 minuta
3

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:52KomoranStacioni Komoran

Edonisi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 52 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: BajriqiPritja: 45 minuta
3

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

20:15KomoranStacioni Komoran

Bajriqi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi Travel
15€
2
Ndërrim në: EdonisiPritja: 30 minuta
3

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:52KomoranStacioni Komoran

Edonisi
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 52 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi Travel
15€
2
Ndërrim në: BajriqiPritja: 45 minuta
3

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

20:15KomoranStacioni Komoran

Bajriqi
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 22 minuta
3

18:42Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:52KomoranStacioni Komoran

Bledi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 52 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 52 minuta
3

19:12Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:22KomoranStacioni Komoran

Kushtrimi Nm
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 22 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

14:49TiranëStacioni Tiranë

Kesida Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 41 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:40KomoranStacioni Komoran

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.