GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Heilbronn, Gjermani Komoran, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00HeilbronnStacioni Heilbronn

10:00KomoranStacioni Komoran

Deva Tours
80€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00HeilbronnStacioni Heilbronn

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: CaliPritja: 30 minuta
3

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:52KomoranStacioni Komoran

Cali
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~23 orë, 52 minuta
Çmimi total: 80
1

11:00HeilbronnStacioni Heilbronn

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: MedinaPritja: 45 minuta
3

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

11:15KomoranStacioni Komoran

Medina
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 15 minuta
Çmimi total: 80
1

11:00HeilbronnStacioni Heilbronn

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 1 orë
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:22KomoranStacioni Komoran

Armend Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 22 minuta
Çmimi total: 80
1

11:00HeilbronnStacioni Heilbronn

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 1 orë
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:40KomoranStacioni Komoran

Erlines
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 40 minuta
Çmimi total: 80
1

11:00HeilbronnStacioni Heilbronn

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: DurakuPritja: 1 orë, 15 minuta
3

11:15PrishtinëStacioni Prishtinë

11:45KomoranStacioni Komoran

Duraku
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 45 minuta
Çmimi total: 80
1

11:00HeilbronnStacioni Heilbronn

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: SharriPritja: 1 orë, 20 minuta
3

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

12:00KomoranStacioni Komoran

Sharri
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë
Çmimi total: 80
1

11:00HeilbronnStacioni Heilbronn

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 1 orë, 30 minuta
3

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:52KomoranStacioni Komoran

Bledi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 52 minuta
Çmimi total: 80
1

11:00HeilbronnStacioni Heilbronn

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 1 orë, 45 minuta
3

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

12:25KomoranStacioni Komoran

Halimaj
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 25 minuta
Çmimi total: 80
1

11:00HeilbronnStacioni Heilbronn

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 2 orë
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:22KomoranStacioni Komoran

Bledi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 22 minuta
Çmimi total: 80
1

11:00HeilbronnStacioni Heilbronn

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 2 orë, 10 minuta
3

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

12:50KomoranStacioni Komoran

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 50 minuta
Çmimi total: 80

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.