GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Maxharrë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:05MaxharrëStacioni Maxharrë

16:30Rahovec

Mendi Tours
?€

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:05MaxharrëStacioni Maxharrë

19:30Rahovec

Topalli
?€

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:05MaxharrëStacioni Maxharrë

20:30Rahovec

Mendi Tours
?€

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:05MaxharrëStacioni Maxharrë

21:30Rahovec

Shehu 2000
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:50PrishtinëStacioni Prishtinë

18:05Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bala
?€
2
Ndërrim në: TopalliPritja: 12 minuta
3

18:17Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:05MaxharrëStacioni Maxharrë

Topalli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.