GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Maxharrë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30Rahovec

13:55MaxharrëStacioni Maxharrë

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Lumi Reisen
?€

14:15Rahovec

14:40MaxharrëStacioni Maxharrë

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
?€

14:50Rahovec

15:15MaxharrëStacioni Maxharrë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
?€

15:45Rahovec

16:10MaxharrëStacioni Maxharrë

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Topalli
?€

16:15Rahovec

16:40MaxharrëStacioni Maxharrë

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi Tours
?€

17:30Rahovec

17:55MaxharrëStacioni Maxharrë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:55MaxharrëStacioni Maxharrë

14:43Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Lumi Reisen
?€
2
Ndërrim në: Lumi ReisenPritja: 9 minuta
3

14:52Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

15:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Lumi Reisen
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta
Çmimi total: 0.5
1

16:10MaxharrëStacioni Maxharrë

16:58Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Topalli
?€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 12 minuta
3

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.