GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Maxharrë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:45TiranëStacioni Tiranë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: Lumi ReisenPritja: 25 minuta
3

09:45PrishtinëStacioni Prishtinë

10:50MaxharrëStacioni Maxharrë

Lumi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 20 minuta
3

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

11:25MaxharrëStacioni Maxharrë

Mendi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15
1

06:30TiranëStacioni Tiranë

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Shehu 2000Pritja: 30 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:05MaxharrëStacioni Maxharrë

Shehu 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
10€
2
Ndërrim në: TopalliPritja: 40 minuta
3

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

14:45MaxharrëStacioni Maxharrë

Topalli
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
Çmimi total: 10
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: TopalliPritja: 40 minuta
3

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

14:45MaxharrëStacioni Maxharrë

Topalli
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 30 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:35MaxharrëStacioni Maxharrë

Mendi Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Shehu 2000Pritja: 27 minuta
3

18:47Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:35MaxharrëStacioni Maxharrë

Shehu 2000
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.