GjirafaTravel

Prishtinë në Budva me autobus - Rezervoni biletë online nga Prishtinë, Kosovë Budva, Mali i Zi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

04:40BudvaStacioni Budva

Barileva
20€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 10 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

04:40BudvaStacioni Budva

Barileva
20€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 25 minuta
Çmimi total: 20
1

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:50PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 20 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

04:40BudvaStacioni Budva

Barileva
20€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 25 minuta
Çmimi total: 20
1

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

21:45PrizrenStacioni Prizren

Dardani SH.P.K
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 25 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

04:40BudvaStacioni Budva

Barileva
20€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 55 minuta
Çmimi total: 20
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.