GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Pejë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00PejëStacioni Pejë

12:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Euro - Tours
5€

11:20PejëStacioni Pejë

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
5€

11:40PejëStacioni Pejë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Ballkani Pejë
5€

12:00PejëStacioni Pejë

13:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€

12:20PejëStacioni Pejë

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Kujtimi Bus
5€

12:40PejëStacioni Pejë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€

13:00PejëStacioni Pejë

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Ballkani Pejë
5€

13:20PejëStacioni Pejë

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Orbita
5€

13:40PejëStacioni Pejë

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Monika
5€

14:00PejëStacioni Pejë

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
5€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.