GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mleqan, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:30Gjakovë

07:15MleqanStacioni Mleqan

08:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti Tours
?€

06:40Pejë

07:26MleqanStacioni Mleqan

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
?€

07:00Gjakovë

07:45MleqanStacioni Mleqan

08:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
?€

07:00Istog

07:54MleqanStacioni Mleqan

08:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
2.5€

07:20Pejë

08:06MleqanStacioni Mleqan

08:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Deli Abazi
?€

07:30Gjakovë

08:15MleqanStacioni Mleqan

09:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€

07:30Istog

08:24MleqanStacioni Mleqan

09:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Niku-Tours
?€

07:40Pejë

08:26MleqanStacioni Mleqan

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Orbita
?€

08:00Gjakovë

08:45MleqanStacioni Mleqan

09:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Cali
?€

08:20Pejë

09:06MleqanStacioni Mleqan

09:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.