GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Mleqan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:34MleqanStacioni Mleqan

11:20Pejë

Orbita
2.5€

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:46MleqanStacioni Mleqan

11:31Gjakovë

Bledi
?€

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:16MleqanStacioni Mleqan

12:01Gjakovë

Cali
?€

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:13MleqanStacioni Mleqan

12:07Istog

Niku-Tours
?€

10:40PrishtinëStacioni Prishtinë

11:14MleqanStacioni Mleqan

12:00Pejë

Mendi
2.5€

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:34MleqanStacioni Mleqan

12:20Pejë

Koha
2.5€

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:46MleqanStacioni Mleqan

12:31Gjakovë

Armend Tours
?€

11:10PrishtinëStacioni Prishtinë

11:53MleqanStacioni Mleqan

12:47Istog

Pranvera Tours
2€

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

11:54MleqanStacioni Mleqan

12:40Pejë

Monika
2.5€

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

12:16MleqanStacioni Mleqan

13:01Gjakovë

Bledi
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.